SERVICE & SUPPORT ENGINEER - Grupuri Electrogene

Power Systems Rom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza service in garantie sau postgarantie la sediul companiei sau la sediul clientilor pentru grupurile electrogene
- Asigura asistenta tehnica prin telefon si e-mail
- Propune solutii si configuratii tehnice in conformitate cu cerintele clientilor
- Conduce echipe de 2-3 persoane ce asigura serviciile de mentenanta grupuri electrogene

CERINTE

-Experienta relevanta in activitati de service si suport tehnic intr-un domeniu similar
- Absolvent al Facultatilor de Electronica si Telecomunicatii sau Electrotehnica,
- Abilitati practice, capacitate de depanare echipamente electronice
- Certificarile in domeniul grupuri electrogene reprezinta un avantaj
- Carnet de conducere categoria B - obligatoriu
- Cuno¿tin¿e bune de utilizare PC
- Nivel bun de cunoastre a limbii engleze
- Capacitate de asimilare rapida de noi cunostinte, abilitate de a lucra in echipa ori cu supervizare minima

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet salarial competitiv si posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung, bonuri de masa, telefon de serviciu, masina de serviciu, training

POWER SYSTEMS ROM este o companie dedicata sistemelor de electroalimentare de mica si mare putere promovand solutii tehnice de varf in acest domeniu. Pachetul complet de servicii oferite de firma noastra include: elaborare solutii tehnice, livrarea si instalarea echipamentelor, productia de tablouri electrice, executie cablare electrica, service garantie si postgarantie. Solutiile de securizare a furnizarii energiei electrice se bazeaza pe echipamente furnizate de companii cu renume din Franta si Italia.