SERVICE MANAGER LABORATOR

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam SERVICE MANAGER LABORATOR pentru clientul nostru - companie nationala in domeniul IT&C.

OBIECTIVUL POSTULUI: Elaborarea şi implementarea politicii de asigurare a unui service in laborator in vederea asigurarii de servicii de calitate, repararii garantiilor in termenele legale si cresterii profitului firmei

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:
1. Conducerea si organizarea activitatii compartimentului
2. Asigurarea calitatii serviciilor de service in laborator
3. Optimizarea stocurilor de piese
4. Urmarirea returnarii pieselor la furnizori
5. Propune si urmareste realizarea indicatorilor de performanta ai compartimentului
6. Escaladeaza garantiile nerezolvabile la furnizor

CERINTE

- Experienta pe un post similar
- Cunoasterea operaţiunilor specifice procesului de service intr-un laborator
- Foarte bune cunostinte hardware
- Expeienta de conducere si coordonare
- Bune abilitati de planificare si organizare
- Studii superioare tehnice
- Limba engleza constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, cu posibilitati de crestere;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei si de avansare.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru a va inscrie in baza de date pentru alte posturi, trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: office@qualiadevelopment.ro.