Service Manager

Unne Capital Humano Internacional

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea si implementarea unei strategii de service asupra portofoliului de produse in scopul imbunatatirii pozitiei pe piata, a profitului si a satisfactiei clientului
Se ocupa de strategia de service si a planului de afaceri
Dezvoltarea si optimizarea conceptelor si proceselor din cadrul Service
Deazvolta legaturi puternice cu partenerii LG, sau cu centrele de service din cadrul retelei
Responsabilitate individuala asupra unor diferite proiecte
Conduce echipa de Service

CERINTE

Diploma de facultate in domeniu tehnic saa economic
2 ani experineta in managing/coordonarea oamenilor
Experienta relevanta in domeniul vanzarilor
Experienta in echipamentele casnice este importanta
Experienta intr-un mediu international este un avantaj foarte mare
Foarte bune abilitati de leadership
Foarte bune abilitati de comunicare
Cunostiinte excelente de limba engleza
Bune cunostiine operare Microsoft Office
Persoana stabila, calma si orientata catre rezultate

BENEFICII OFERITE

Salariu net intre 1000-1300 de euro net in functie de experienta
Bonusuri in functie de peformantele companiei
Telefon, masina(minivan cu 2 locuri), tichete de masa, asigurare medicala la o clinica privata
21 de zile de vacanta pe an

Unne Capital Humano Internacional , firma specializata in recrutare si selectie de personal.