Service gsm consultant

CREDIT TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- solutionarea problemelor tehnice la solicitarea clientului
- furnizarea informatiilor solicitate de client
- gestionarea stocului ( achizitii-livrari marfa ) cu utilizarea unui program de stocuri

CERINTE

- foarte bune abilitati de comunicare;
- orientare catre client si rezolvarea problemelor;
- experienta minim 1 an în domeniul vanzarilor/relatiilor cu clientii;
- notiuni de contabilitate – nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial motivant, mediu de lucru competitiv si oportunitatea de dezvoltare a carierei.

CREDIT TEAM isi desfasoara activitatea in domeniul consultantei financiare, al trainingului de personal si cel al resurselor umane. Reprezentata de echipe de profesionisti, compania noastra este in masura sa asigure rezultate rapide si de buna calitate, deoarece detine logistica necesara si utilizeaza eficient resursele de care dispune.