Service auto angajeaza personal full time sau part time pentru intretinerea si imbunatatirea portofoliului de clienti

OMA Auto Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Service auto angajeaza personal full time sau part time
pentru intretinerea si imbunatatirea portofoliului de clienti.

Descrierea jobului:
Se ocupa in special de intretinerea si imbunatatirea portofoliului de clienti.
Promoveaza serviciile si produsele firmei catre clienti.
Consilieaza clientii si solutioneaza solicitarile acestora in toate
etapele procesului de service.

CERINTE

Candidatul ideal:
Persoana candidata trebuie sa cunoasca strategii de marketing.
Experienta anterioara in domeniu constituie un avantaj.
Persoana energica, pasionata de domeniul auto.
Prezenta agreabila, cu un comportament orientat catre clienti si rezultate.
Persoana cu excelente abilitati de comunicare, determinata si cu atitudine pozitiva.
Rezistenta la lucru sub presiune sau conditii de stres.

DESCRIEREA FIRMEI

Service Auto