SEO & Network Marketer

Boom Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

SEO representative este responsabil sa aduca trafic neplatit catre website-urile noastre (creearea de blog-uri, content, inscrierea in directoare, optimizarea
paginilor web pentru motoarele de cautare... etc).

CERINTE

1. limba engleza avansat
2. cunostinte de SEO (Search Engine Optimization) si de SEM (Search Engine Marketing)
3. cunstinte bune de HTML
4. cunostinte bune de MsOffice

BENEFICII OFERITE

1. program full-time
2. salariu atractiv (se va stabili dupa interviu in functie de calitatile si aptitudinile candidatului)
3. loc de munca placut
4. masa de pranz asigurata la sediul firmei
5. colaborare pe termen lung
7. bonusuri in functie de obiectivele atinse.

DESCRIEREA FIRMEI

Boom Marketing este o firma noua in Romania, fondata de
oameni cu peste 7 ani de experienta in domeniul marketingului
online si publicitate - pentru o gama larga de produse digitale.

Echipa noastra este alcatuita din oameni tineri, creativi si tenace -
specializati in diverse domenii de activitate. Incercam sa ne
descurcam cat mai bine in orice situatie data si singura modalitate
pentru a face asta este prin a fi buni jucatori de echipa.

Ne dam silinta sa fim cei mai buni din lume la ceea ce facem. Nu
ne dam batuti niciodata. Devenim asi prin cunoastere, practica,
dedicare si avand o atitudine de invingatori. Ne place sa cream
produse noi, utile si usor de folosit.

Muncim din greu - dar ne si distram pe masura. In viata, exista
mai mult decat munca, asa ca ne place sa celebram fiecare reusita!