SEO & Content Management

Zitec

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de optimizari pentru motoarele de cautare (onsite/offsite);
- Link building (inclusiv prin incheierea de contracte);
- Efectuarea de operatiuni de Content Management (HTML&CSS de nivel mediu).

CERINTE

- Experienta in optimizarea paginilor pentru motoarele de cautare
- Cunoasterea principiilor de functionare a motoarelor de cautare
- Cunostinte de nivel mediu HTML, CSS si Javascript
- Cunostinte foarte bune de limba engleza

Prezinta avantaje:

- Experienta de lucru pe situri existente;
- Cunoasterea de limbaje de programare;
- Cunostinte legate de sisteme de operare, servere web, comunicatii;

BENEFICII OFERITE

Atmosfera relaxata si proiecte deosebit de interesante.
Asigurare medicala.
Bonuri de masa.
Recompensare dupa merite.

O echipa de 30 de oameni care sunt in cautare de noi colegi.
Cautam persoane dinamice, pro-active si cu o gandire pozitiva.
La Zitec facem:
- Produse Zitec (Zidox, TreePath, EZ Census, EZ Checker, Smart Mail Sender)
- Outsourcing
- Site-uri web interesante
- Clienti fericiti
- Daca te motiveaza proiecte |altfel| decat se gasesc pe piata romaneasca, incepand de la medicina statistica pana la aplicatii de previziune financiara, te asteptam sa ne contactezi.