Senior WEB Programmer

ONLINEDEV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea unui site de tip portal evolutiv in cadrul unei echipe de 4 developperi + un sef de proiect. Proiectul este estimat la 5-6 luni de lucru.

Exista si posibilitatea angajarii de tip full-time pe durata nedeterminata.

Pentru persoanele care nu au domiciuliul in Bucuresti se asigura cazare pe toata perioada proiectului.

CERINTE

- Cunostinte solide de: PHP5, sisteme de baze de date, JavaScript
- Notiuni elementare de: Web Design, operare/administrare Linux (avantaj)
- Deschidere catre alte tehnologii
- Limba franceza si/sau engleza (avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial : intre 1000 si 2000 euro, in functie de pregatire, experienta si aptitudini
- Mediu de lucru placut
- Posibilitati de dezvoltare profesionala
- Lucrul in cadrul unei echipe de tineri profesionisti

Firma franco-romana, orientata pe dezvoltarea de aplicatii web pentru clientela francofona