Senior Web Developer

Royal Soft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie de un programator cu minim 3 ani de experienta, care sa poata rezolva rapid sarcinile clientilor nostrii. In acelasi vrem sa fii inca tanar, motivat sa inveti si sa gasesti solutii noi.

Abilităţi necesare:
• PHP - avansat ( OOP )
• HTML / CSS - avansat
• JavaScript / jQuery - avansat ( avantaj - Bootstrap )
• MySQL - mediu
• Lb Engleza - avansat

CERINTE

Experienta minim 3 ani.

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet salarial motivant, si posibilitatea de dezvoltare profesionala. Vei lucra intr-un mediu tanar si non-comformist, cu o echipa competitiva, orientata spre atingerea obiectivelor.

ROYALSOFT este o companie startup care creste rapid. Ne bazam pe o abordare inovatoare şi experimentala, oferind rezultate optime pentru fiecare dintre clienţii săi. Ghidati de excelență în atragerea clienților, oferta noastră de servicii acoperă mediul online de la platforme mobile pana la desktop PC.