Senior Visual C++ Developer (pachet salarial motivant)

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

C++ Developer Visual Studio - proiecte antivirus/antispyware

Oferta/beneficii:
Pachet salarial motivant (parte fixa si bonificatii in functie de realizari);
Conditii de munca excelente;
Se ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala.

Experienta de lucrului in proiecte de dimensiuni medii / mari constituie avantaj;
Experinta in proiecte de securitate - antivirus/antispyware constituie avantaj;
Cunoastere in profunzime a urmatoarelor tehnologii: C++, Win32 API;
Cunostinte de OOP;
Experienta in metodologii conexe constituie avantaj (sisteme bugtraking / task management / Subversioning);
Limba engleza nivel mediu-bun (scris, vorbit)
Fire analitica.

CERINTE

Cerinte/responsabilitati:
C++ Visual Studio : nivel avansat;
Win32 API: nivel avansat;
Cunostinte OOP: nivel avansat;
Experienta in lucrul cu sockets, multi-threading, interprocess communication;
Motivare, dorinta de a progresa;
Stil de programare curat, organizat, cu codul comentat;
Seriozitate;
Capacitate de lucru in echipa;
Mediu in care veti putea progresa profesional;
Pachet salarial atractiv.

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.