SENIOR STRUCTURAL ENGINEER

ETCi

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil pentru toate aspectele privind coordonarea de proiecte si eficienta ralatiilor cu clientii( de la strategii pana la detalii);
- construirea unei echipe de profesionisti pentru biroul Structural Engineering din Romania;
- coordonarea activitatii inginerilor si tehnicienilor companiei;
- coordonarea de proiecte multiple, in timp eficient.

CERINTE

- studii superioare de profil si experienta;
- capacitati de design seismologic (cerinta esentiala);
- abilitati de comunicare si relatii interpersonale;
- experienta de conducere a unei echipe (cu acte doveditoare, referinte etc);
- abilitati de conducere;
- abilitati excelente de satisfacere a cerintelor clientului in orice moment;
- fluenta in limba romana, limba engleza scris si vorbit.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este unul atractiv si la nivelul cerintelor postului:RON 77.000 - 120.500, platibili in Romania in Euro, echivalentul a £16.000-£25.000.

Please also send your CV in ENGLISH!

ETCi is a dynamic international consultancy providing a range of search and selection services to UK companies We help our clients to attract and retain the best candidates in a competitive world market.

Clientul nostru este o companie de consultanta castigatoare a multor premii ce are sedii in intreaga lume.
Domeniile de activitate ale companiei sunt:Civil Engineering, Bespoke Project Solutions, si toate aspectele dezvoltarii si administrarii constructiilor, terenurilor , transporturilor, apelor si mediului inconjurator.