Senior Software Developer

Softmedia CTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Softmedia CTS angajeaza programator cu cunostinte solide de PHP, MySQL, HTML si JavaScript. Program de lucru flexibil si un tarif orar avantajos. Experienta in proiecte ample si de durata reprezinta un avantaj in obtinerea postului, insa dorinta de a munci si de a progresa sunt cu adevarat calitatile pe care le cautam.

CERINTE

- experienta PHP cu proiecte de mari dimensiuni
- experienta in mentenanta proiectelor
- cunostinte avanste de structuri de date si algoritmi
- cunostinte integrate de JavaScript, HTML, CSS, MySQL

BENEFICII OFERITE

Lucru de acasa. Program flexibil.

Cu aproape 10 ani de prezenta prestigioasa in spatiul serviciilor software, Softmedia CTS se axeaza pe intelegerea in detaliu a proceselor clientului si transformarea acestora in produse software unice, robuste si de calitate. Echipa, cu o experienta in domeniu de peste 17 ani, avand in portofoliu zeci de colaborari cu clienti de pe 3 continente, este gata sa ofere noilor angajati un mediu intelectual de exceptie, optim pentru dezvoltarea profesionala pe termen lung.