SENIOR SALES (Servicii HR)

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactare potentiali clienti
Stabilire intalniri
Prezentare servicii
Negociere contracte
Incheiere contracte
Mentinerea unei bune si constante relatii cu actualii clienti
Studiul constant al pietei HR

CERINTE

Experienta in vanzari B2B (experienta in vanzari servicii HR reprezinta un avantaj)
Limba engleza avansat
Discurs cursiv, abilitati de negociere
Abilitatea de a invata si a intelege piata

BENEFICII OFERITE

Top Assistants este o agentie de recrutare in dezvoltare, specializata in recrutarea de specialisti si personal entry level. Mai multe informatii puteti gasi pe www.top-assistants.ro

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro