SENIOR SALES EXECUTIVE

TBI Leasing SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor TBI Leasing SA
Construirea unui portofoliu de clienti noi
Evaluarea in permanenta a pietei pentru produsele companiei
Promovarea produselor pe plan local si mentinerea relatiei cu clientii

CERINTE

Sunteti absolvent/a de studii superioare
Aveti minim 2 ani experienta in vanzari; constituie un avantaj domeniul serviciilor financiare/de asigurari
Dati dovada de flexibilitate, adaptabilate, sunteti dornic sa lucrati intr-un mediu dinamic, in continua dezvoltare
Sunteti riguros, inventiv, curios sa aflati si sa dezvoltati lucruri noi
Aveti disponibilitate de a va deplasa in afara biroului
Considerati ca pe primul plan se afla clientul
Va intereseaza dezvoltarea unei cariere pe termen lung intr-o companie financiara multinationala
Vorbiti limba engleza
Aveti cunostinte bune in utilizarea unui computer

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa unde responsabilitatea, seriozitatea, loialitatea si profesionalismul sunt apreciate
Mediu de lucru profesionist
Oportunitatea de a construi impreuna un punct de lucru eficient
Salariu competitiv
Beneficii aditionale

TBI LEASING SA este membra a TBIH Financial Services, grup financiar dinamic, care a reusit sa construiasca o echipa de profesionisti intr-un mediu provocator.