SENIOR SALES CONSULTANT

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:

- Promovarea serviciilor de consultanta
- Identificarea si contactarea potentialilor clienti
- Organizarea de intalniri si prezentari
- Realizarea ofertelor si finalizarea contractelor
- Dezvoltarea portofoliului personal
- Realizarea obiectivelor lunare de vanzari

CERINTE

- studii superioare
- min 3 ani experienta vanzari B2B
- abilitati de comunicare foarte bune
- orientat catre rezultate si performanta
- operare avansata MS Office
- limba engleza avansat
- permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- bonus pt performanta
- decont de transport
- laptop si telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.