SENIOR RECRUITER

netBridge

Job expirat

RESPONSABILITATI

- derularea integrala a procesului de recrutare: redactarea si postarea anunturilor, selectia cv-urilor, sustinerea interviurilor si alegerea candidatului ideal conform descrierii postului;
- actualizarea constanta a bazei de date;
- mentinerea permanenta a relatiei cu firma angajatoare.

CERINTE

- Studii superioare finalizate - obligatoriu;
- Absolvirea unor cursuri de specialitate - constituie avantaj;
- Experienta relevanta in recrutarea pozitiilor de middle si top management - minim 2 ani;
- Limba engleza - nivel avansat;
- A doua limba de circulatie internationala (franceza, germana) - constituie avantaj
- Cunostinte PC - MS Office (Word, Excel), Internet - nivel avansat
- Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv bazat pe performanta;
- Mediu de lucru dinamic;
- Posibilitati reale de dezvoltare profesionala.

netBridge este cea mai mare companie din Romania cu activitate exclusiva pe internet, care dezvolta servicii de calitate precum: trafic.ro, boom.ro, okazii.ro, aman2.ro, myjob.ro, hr-romania.ro, si altele. Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor romani toate conditiile pentru a profita la maxim de avantajele internetului.