Senior Recruiter

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redactarea anunturilor interne si externe de recrutare;
- Cautarea de candidati in bazele de date in functie de cerintele postului;
- Selectarea CV-urilor primite in functie de profilul candidatului si cerintele postului;
- Contactarea candidatilor selectati in vederea stabilirii interviurilor si sustinerea interviurilor
- Elaborarea listei scurte si colaborarea cu sefii de departamente pentru finalizarea proiectelor de recrutare;
- Ofera feedback candidatilor;
- Elaborarea si realizarea ofertelor de angajare;
- Participarea la diverse actiuni de recrutare ca de exemplu targurile de job-uri;
- Actualizarea fiselor de post;
- Transmiterea diverselor raportari periodice.

CERINTE

-studii superioare
-experienta in domeniu
-persoana flexibila, comunicativa, cu personalitate puternica si deschisa
-capacitatea de organizare si planificare a muncii
-persoana cu initiativa, creativa si independenta

BENEFICII OFERITE

-colectiv tanar si dinamic
-salariu atractiv
-posibilitati de dezvoltare profesionala