SENIOR RECRUITER

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza SENIOR RECRUITER.

Responsabilitati:
- Gestionarea procesului de recrutare pentru proiectele alocate;
- Mentinerea legaturii cu companiile angajatoare si intermedierea legaturilor dintre acestea si candidati;
- Asigurarea suportului pe parcursul procesului de recrutare atat pentru companiile angajatoare cat si pentru candidati;
- Identificarea de noi metode de recrutare;
- Implicarea activa in dezvoltarea companiei, in imbunatatirea serviciilor oferite si in promovarea imaginii acesteia;
- Participarea la programe de dezvoltare profesionala.

CERINTE

- Experienta anterioara de minim 2 ani in recrutare si selectie;
- Experienta in proiecte de executive-search;
- Foarte buna cunoastere a procesului de recrutare si selectie, precum si a metodelor folosite in acest proces;
- Cunostinte si experienta de project-management;
- Capacitate de planificare si coordonare a activitatii;
- Orientare catre client si rezultate in activitate;
- Studii superioare absolvite (preferabil Psihologie);
- Fin observator al firii umane;
- Simtul umorului.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de dezvoltare personala si avansare profesionala;
- Participarea la programe de training.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.