SENIOR REAL ESTATE BROKER

TERCIALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza si selecteaza ofertelor atractive
- Analizeaza piata imobiliara si oportunitatile care apar in domeniu
- Creaza si dezvolta portofoliul de clienti
- Dezvolta relatii de lunga durata cu clientii
- Negociaza conditiile de vanzare-cumparare
- Indeplineste obiectivele individuale si ale echipei

CERINTE

- Experienta in domeniul imobiliar minim 3 ani
- Experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj
- Limba engleza si/sau spaniola constituie un avantaj
- Spirit de initiativa si entuziasm
- Comunicativ, persuasiv, motivat, dinamic
- Capacitate de lucru in echipa
- Permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision foarte atractiv
- Telefon si masina in timpul serviciului
- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica, posibilitatea de afirmare intr-un mediu de lucru international
- Dezvoltarea unei cariere pe termen lung

Companie multinationala, cu sedii in Europa Centrala si de Est si in America Latina.
Activitate de consultanta imobiliara