SENIOR PROGRAMMER

Scop Computers

Job expirat

RESPONSABILITATI

Membru al unei echipe bine sudate de profesionisti seniori, Senior Programmer este implicat activ si plenar in dezvoltarea Syntesio (SMB ERP):
- Proiecteaza scheme logice si diagramele de secvente logice
- Elaboreaza module de cod in limbaje de programare folosind medii de dezvoltare integrate
- Configureaza aplicatiile necesare, testeaza aplicatiile si modifica programele
- Proiecteaza si modifica structura bazelor de date
- Intretine dictionarele de date introducând si modificând definitii
- Asigura asistenta utilizatorilor

CERINTE

- Studii superioare, preferabil profil Automatica, Cibernetica, Informatica
- SQL Server, Visual Basic 6.0, XSLT, XML, JavaScript - experienta min 1 an
- Limba engleza la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- excelente oportunitati de dezvoltare personala si profesionala in cadrul unei echipe de profesionisti

Compania noastra este unul dintre cele mai puternice grupuri de afaceri high-tech din Romania. SCOP Computers inregistreaza astazi peste 10 ani de success in piata concurentiala a serviciilor din Romania in: Distributie IT, Sisteme de Procesare a Documentelor si Solutii IT&C.

Cresterea solida si stabila a operatiunilor firmei a prilejuit demararea eforturilor de cercetare-dezvoltare la o solutie ERP (SMB) competitiva. Finalizarea recenta a dezvoltarii, acompaniata de realizarea de multiple implementari (pilot) au condus la necesitatea dezvoltarii echipei cu un profesionist Senior Programmer.