Senior Programmer

ITLand MultiMedia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in programare PHP, MySQL, Flash, Java, HTML

- dezvoltarea si intretinerea de aplicatii software
- instalare, configurare, administrare baze de date (MySQL, SQL Server)
- cunostinte de HTML, CSS JavaScript
- capacitate de respectare a termenelor limita

Avantaje: orice alte notiuni de programare

Oferim:

- mediu de lucru profesionist, destins si colegial
- salariu motivant (se negociaza in functie de experienta si rezultate)
- bonusuri

Va rugam sa detaliati in CV experienta dvs in programarea in PHP/MySQL si, oriunde este posibil sa indicati adrese de site-uri realizate.

Se ofera salariu motivant corelat rezultatelor.

CERINTE

OBLIGATORIU EXPERIENTA ANTERIOARA in programare PHP, MySQL, Flash, Java, HTML

- Smarty, lucrul cu librarii, cunostinte Linux (configurare Apache, MySQL)
- capacitate de lucru in echipa

Oferim:

- bonusuri

Va rugam sa detaliati in CV experienta dvs in programarea in PHP/MySQL si, oriunde este posibil, sa indicati adrese de site-uri realizate.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant corelat rezultatelor, mediu profesionist de lucru, posibilitate avansare profesionala si personala intr-o echipa dinamica.

Cu peste 8 ani de practica de piata romaneasca si internationala de profit IT, oferim astazi solutii integrate IT la cele mai inalte standarde de profesionalism in conditiile tarifarii corecte si transparente!