Senior Programmer

TOP HORECA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectarea, dezvoltarea si intretinerea de solutii informatice;
- indeplinirea obiectivelor stabilite cu respectarea termenelor specificate.

CERINTE

- experienta in programare minim 2 an;
- lucrul sub mediile de programare VB6, .NET, SeagateCR;
- cunostinte COM, DCOM, ActiveX, ADO, ODBC
- cunostinte de baze de date relationale (MSSQL);
- absolvent al unei facultati de profil;
- cunostinte foarte bune de limba engleza.

Reprezinta un avantaj:
- cunoasterea XML, JavaScript, C++, Java;
- cunostinte avansate de programare sub Windows;
- cunostinte foarte bune de alta limba straina decat engleza.

BENEFICII OFERITE

- cursuri de specialitate;
- bonuri de masa, abonament centru medical, alte beneficii (conform procedurilor de firma);
- posibilitati foarte mari de promovare in cadrul companiei.

TOP HORECA este o companie de consultanta ce isi ofera din 1991 serviciile in cadrul restaurantelor, hotelurilor, motelurilor, cafenelelor, unitatilor de alimentatie publica în ceea ce priveste sistemele de marcaj, gestiunea stocurilor, administratie, management si contabilitate.
Intr-o piata in care rotatia de personal este foarte mare, in care nu conteaza atat marimea, specificul sau adresa restaurantului, mai presus de toate fiind serviciile ireprosabile oferite clientilor, Top Horeca a optat pentru dezvoltarea de solutii informatice destinate industriei Horeca.