Senior PHP Programmer

White Image - Loyalty Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un coleg senior care sa contribuie la proiectarea si dezvoltarea platformelor software ale companiei si la integrarea acestora cu alte aplicatii comerciale si/sau cu platformele clientilor.

CERINTE

- Minim 3 ani in dezvoltarea de aplicatii complexe folosind PHP
- Cunostinte bune de Ajax
- Cunostinte bune de Javascript
- Obligatoriu cunostinte foarte bune de Smarty
- Experienta in lucrul cu baze de date mari
- Obligatoriu foarte bune cunostinte de Postgres SQL
- Cunostinte bune de MySQL

Constituie un avantaj lucrul cu librarii grafice
Cunostinte bune in lucrul cu expresii regulate
Cunostinte Linux la nivel mediu
Constituie un avantaj cunoasterea protocoalelor de trimitere a emailurilor

Alte cerinte:
comunicativ, pasionat, obsedat de calitate

White Image este lider in solutii customizabile de e-mail marketing. Preocupata de dezvoltarea unei platforme software puternic specializata, capabila a face fata celor mai mari provocari ale mediului online, White Image se concentreaza pe crearea de instrumente de analiza inovative si este dedicata deliverabilitatii si celor mai inalte standarde din e-mail marketing. (www.whiteimage.net)