SENIOR PHP DEVELOPER in BUCURESTI

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de proiecte web de dimensiuni medii și mari pentru clienții companiei

CERINTE

Cel puţin 4 ani de experienta in dezvoltarea web
Foarte bune cunostinte de PHP5
Foarte bune cunostinte de MySQL
Cunoașterea unui framework PHP (Zend / CakePHP / Symphony / CodeIgniter / Kohana)
Cunoașterea unui framework Javascript
Experiență în Linux
Experiența în Magento E-commerce Solution constituie un avantaj
Abilități de comunicare și rezolvare a problemelor
Abilități de muncă în echipă

BENEFICII OFERITE

Se discută în cadrul interviului

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.