Senior PHP Developer for complex web apps (excellent opportunity)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana cu experienta solida in dezvoltarea web (PHP).
Minim 3-4+ ani experienta in dezvoltare web, intr-un proiect de dimensiuni mari (portaluri) - constituie avantaj.

Dezvoltare aplicatii complexe web;
App online ce ofera suport produselor software dezvoltate de firma;
Dezvoltare website parteneri pt management de produse;
Dezvoltare module webapps pentru produsele software ale companiei (mobile & desktop complex apps);
Dezvoltare online Shop site;
Dezvoltare website suport intern cu tools pentru sistem.

CERINTE

Experienta MVC.
Cunoasterea in profunzime a urmatoarelor tehnologii: PHP, MySQL, HTML / CSS, JavaScript.
Cunstinte OOP (experienta care implica folosirea claselor constituie un avantaj).
Experienta in metodologii conexe constituie un avantaj (sisteme bugtraking / task management / subversioning).
Limba engleza la un nivel cel putin mediu (scris, vorbit).
Fire analitica, comunicativa si usor adaptabila.
Cerinte:
PHP, MySQL: nivel avansat
HTML, CSS: nivel avansat
Ajax, JavaScript: nivel mediu
Cunostinte OOP: nivel mediu
Motivare, dorinta de a progresa
Stil de programare curat, organizat, cu codul comentat
Seriozitate
Capacitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Un mediu in care veti putea progresa professional;
Pachet financiar motivant;
Conditii de lucru excelente, locatie centrala;
Mediu de lucru placut si program flexibil (8h/zi).

mai multe detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.