Senior PHP Developer

iWeb Creative

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana dinamica, ambitioasa, creativa si perfectionista. Ne place lucrul in echipa si sa ne imbunatatim permanent cunostintele, de aceea consideram ca ar trebui sa te intereseze si pe tine aceste aspecte.

Modul de lucru:
Vei lucra intr-o formula de 4 persoane, alaturi de un Project Manager, un CSS Styler si un Editor Web. Treaba ta e sa te ocupi de ce iti place mai mult, si anume sa scrii cod (PHP / MySQL).

CERINTE

• Cunostinte avansate de programare PHP (OOP/MVC).
• Cunostinte avansate baze de date MySQL.
• Cunostinte de baza cu privire la XHTML / CSS si JavaScript / Ajax.
• Pasiune pentru standarde si calitatea codului.
• Dorinta de a invata lucruri noi.
• Experienta de minim 2 ani in domeniu.
• Experienta cu platforma Magento

BENEFICII OFERITE

• O echipa tanara de specialisti, dinamica si creativa.
• Un program usor, flexibil.
• Salariu atractiv si training specializat

Suntem o agentie cu o indelungata experienta care ofera servicii profesionale de web development.