PHP Developer Okazii.ro

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la dezvoltarea celei mai performante platforme de comert electronic din Romania;
- Colaboreaza cu o echipa de programatori experimentati pentru dezvoltarea platformei Okazii.ro;
- Implementeaza si documenteaza module pentru proiectele Okazii.ro si Magazine.Okazii.ro;
- Implementeaza noi aplicatii web in cadrul proiectului Okazii.ro.

CERINTE

- Cunostinte bune de PHP, HTML, JavaScript, AJAX;
- Cunostinte de SQL (de preferat Oracle pl/SQL) si de proiectare a bazelor de date relationale;
- Cunostinte solide de algoritmi, structuri de date si programare orientata pe obiecte;
- Experienta in utilizarea unui sistem de versionare (SVN);
- Experienta in dezvoltare aplicatiilor folosind arhitectura MVC;
- Experienta in dezvoltarea de web services, SOAP, REST reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Participa la dezvoltarea celui mai important site de comert electronic din Romania;
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic;
- Traininguri pentru formare profesionala;
- Acces gratuit sala sport/fitness;
- Tichete de masa.

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care dezvolta servicii de calitate, avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web, ce ocupa pozitii de top in Internet: trafic.ro, okazii.ro etc.