Senior .NET Developer

SOFTELLIGENCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza cerinte

- Elaborare specificatii
- Dezvoltare solutii software utilizand tehnologiile si tool-urile specifice
- Testare software
- Livrare/implementare solutii software dezvoltate

CERINTE

Criterii principale

Experienta de programare:

- Minim 3 ani experienta in .NET si SQL Server, XML, JavaScript, ADO.NET.
- Reprezinta un avantaj experienta practica cu Windows Azure, Microsoft Dynamics CRM, Sharepoint, entity framework, DotNetNuke, WCF, AJAX, MVC.

Cunostinte, abilitati:

Bune cunostinte de limba engleza (scris si vorbit)

Criterii secundare

Specificatii:

- Reprezinta un avantaj, experienta anterioara pe proiecte de tip CRM, CMS, ERP sau e-Commerce

Aptitudini, comportamente:

- Perseverent in atingerea obiectivelor
- Capacitate de adaptare si integrare rapida intr-un mediu de lucru
- Bune abilitati de organizare
- Capacitate de a gasi solutii si a rezolva probleme

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Bonus pe proiecte/atingerea obiectivelor
- Sustinere financiara pentru cursuri si certificari

- Mediu de lucru placut, dinamic, competitiv

Cu o reputatie ireprosabila si o pozitie in continua crestere, Softelligence stabileste un nou standard de calitate, eficienta si inovatie in domeniul dezvoltarii de software si cel al consultantei tehnice. Viziunea Softelligence este de a deveni cel mai important furnizor de solutii software pt. web self service, e - business integration si outsourcing de nivel inalt.