SENIOR NEGOTIATOR

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam SENIOR NEGOTIATOR pentru clientul nostru - companie internationala, lider mondial in domeniu.

Responsabilitati principale:

- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti;

- Identificarea si contactarea potentialilor clienti;

- Negocierea si incheierea contractelor;

- Oferirea de consultanta catre clienti pe parcursul negocierilor;

- Actualizarea bazei de date si realizarea de rapoarte periodice;

- Realizarea targetului de vanzari anual;

- Participarea la programe de training si teambuilding.

CERINTE

- Experienta in vanzari B2B - minim 1 an;

- Persoana dinamica, atitudine proactiva;

- Abilitati de comunicare si negociere;

- Tinuta business;

- Studii superioare;

- Limba engleza nivel avansat (scris, vorbit, citit);

- MS Office;

- Carnet de conducere categoria B;

- Dornic sa lucreze intr-o atmosfera competitiva.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv, incluzand masina si telefon;

- Oportunitati de dezvoltare a carierei;

- Lucrul intr-o atmosfera competitiva;

- Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta in domeniul resurselor umane.