Senior Key acount manager - Bucuresti

Cumpana 1993 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea, dezvoltarea relatiilor comerciale cu principalele retele de retail, cash& carry din Romania.
- Monitorizarea comenzilor, centralizarea acestora, prelucrarea si raportarea acestora in rapoarte periodice.
- Managementul promotiilor.

CERINTE

-Experienta minim 5 ani in vanzari, in negocierea contractelor cu principalele retele de retail din Romania.
-Cunostinte solide de vanzari si management.
- Abilitati de comunicare, negociere.
- Orientare catre rezultat.
- Permis de conducere categoria B.
- Disponibilitate la deplasari.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic,
Posibilitati de dezvoltare profesionala,
Salariu atractiv,
Masina, telefon de serviciu.

Cumpana 1993 este membru EBWA (European Bottled Watercooler Association), asociatie internationala a carei misiune este sa asigure consumatorul ca serviciile de aprovizionare cu apa in sistem water cooler care ii sunt oferite respecta cele mai inalte standarde de calitate a produsului si serviciilor