SENIOR JAVA PROGRAMMER

VODANET MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va participa la dezvoltarea si imbunatatirea continua a suitei de site-uri Vodanet Media.

CERINTE

Pentru a face fata cu succes cerintelor postului va trebui sa posede:
- 2-4 ani experienta de lucru cu Java
- cunostinte de JAVA SERVLET API, POSTGRESQL, XHTML/CSS2
- experienta cu LINUX:configurare/instalare
- TOMCAT/JSERV

Reprezinta un avantaj:
- abilitati de comunicare
- orientare catre lucrul in echipa si proactivitate
- implicarea anterioara in proiecte de anvergura
- cunostinte foarte bune de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant plus beneficii conform grilei;
- mediu de lucru dinamic si plin de provocari;

Vodanet Media s-a nascut din pasiunea si ambitia unei echipe tinere care a decis ca publicitatea on-line are un viitor in Romania si a depus toate efoturile pentru a reusi sa se impuna pe piata.
Daca esti in cautarea unui loc de munca dinamic si flexibil, intr-un domeniu nou si plin de provocari, unde poti invata totul despre World Wide Web si poti participa la initierea si succesul unor site-uri si campanii on-line Vodanet Media poate fi locul potrivit pentru tine. Iti oferim oportunitatea de a face parte dintr-o echipa care lucreaza in cel mai activ si mai rapid mediu de comunicare: Internet.
Calitatea pe care o apreciem cel mai mult la angajatii nostri este disponibilitatea de a invata. Web publishing-ul si publicitatea on-line sunt domenii noi, in care specialistii sunt in formare si de aceea noi am ales sa ne formam propriii specialisti.
Ne plac oamenii care accepta provocari si sunt dispusi sa munceasca atat cat este necesar pentru a realiza lucruri remarcabile.