Senior Java Developer for Desktop apps

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Java: nivel avansat
- cunostinte SQL
- experienta in lucrul cu Netbeans
- cunostinte OOP: nivel avansat
- experienta in lucrul cu sockets, multi-threading, networking, user interface in Swing: nivel avansat
- Motivare, dorinta de a progresa
- Stil de programare curat, organizat, cu codul comentat
- Seriozitate
- Capacitate de lucru in echipa.
- Un mediu in care veti putea progresa profesional

CERINTE

Cautam o persoana cu experienta in dezvoltare de aplicatii desktop folosind tehnologii Java.

- minim 3 ani experienta in dezvoltare software folosind Java
- experienta lucrului intr-un proiect de dimensiuni medii / mari constituie un avantaj
- cunostinte solide de OOP
- experienta in metodologii conexe constituie un avantaj (sisteme bugtraking / task management / subversioning)
- limba engleza la un nivel cel putin mediu (scris, vorbit)
- fire analitica

BENEFICII OFERITE

- pachetul salarial se va negocia in functie de experienta.

Pentru mai multe detalii accesati: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.