Senior HR Manager

Transavia

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii HR in cadrul grupului Transavia
- Implementarea strategiei HR, supervizarea operatiunilor si programelor de HR
- Monitorizarea relatiilor de munca in cadrul companiei
- Elaborarea si implementarea procedurii de evaluare a performantelor
- Supervizarea procesului de recrutare in conformitate cu politica HR
- Definirea si implementarea programelor de training si dezvoltare profesionala
- Optimizarea procedurilor de comunicare inter-departamentala in vederea unei comunicari permanente si eficiente cu angajatii companiei
- Contributia constanta la dezvoltarea organizatiei
- Asigurarea respectarii procedurilor de HR in conformitate cu legislatia in vigoare

CERINTE

- Studii universitare de specialitate si specializari in domeniu
- Experienta similara de minim 3 ani
- Abilitati decizionale si capacitate de organizare
- Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare
- Competente in domeniul coordonarii si analizei HR
- Cunostinte operare PC si limba engleza la nivel avansat
- Disponibilitate pentru relocare in Alba Iulia

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, telefon, laptop
- Pachet de beneficii foarte stimulant

Compania Transavia este o companie moderna, cu viziune si valori puternice. Transavia reprezinta un model unic de business bazat pe leadership, tehnologie de avangarda si standarde europene de calitate a produselor. Cu un numar de peste 700 de angajati in 14 locatii din Transilvania, performantele de angajator ale Transavia au fost recunoscute prin prezenta activa pe locul 4, prima companie din sectorul productie FMCG, in TOP 100 Companii pentru care sa lucrezi- Capital.
www.transavia.ro