SENIOR HR

Finance & Consulting Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica dosarele de angajare si intocmeste contractele de munca
- Gestioneaza dosarele angajatilor si carnetele de munca
- Intocmeste acte aditionale pentru orice modificare adusa CIM
- Intocmeste actele necesare in vederea incetarii CIM conform modalitatii de incetare
- Elibereaza adeverinte la solicitarea salariatilor
- Urmareste si tine la zi registrul de personal cu toate rubricile necesare unei evidente operative
- Se documenteaza in permanenta cu privire la modificarile legislatiei in domeniu
- Mentine relatia cu Inspectoratul Teritorial de Munca si cu sindicatele

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Curs Inspector RU
- Experienta pe aceasta pozitie (experienta intr-o companie cu un numar de angajati mai mare de 100 reprezinta un avantaj)
- Cunoasterea limbii engleze (cunoasterea limbii italiene reprezinta un avantaj)
- Cunostinte bune de operare MS Office

Finance Consulting este o companie multinationala de consultanta pentru afaceri si management.
Consultantii nostri ofera suport in recrutarea, evaluarea, motivarea personalului pentru toate nivelurile de cariera: Entry level, Middle management, Top management.