SENIOR GRAPHIC DESIGNER

ACTIV AD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Loc liber pentru un GRAFICIAN experimentat, capabil sa produca orice fel de proiect 2D cu impact vizual: brosuri, flyere, cataloage, postere, elemente POP, out door, elemente de semnalizare, design de ambalaj, machete de standuri pentru expozitii, etichete, etc. Abilitati dovedite de a lucra cu fonturi si elemente vizuale, de a crea logouri si manuale de identitate.

CERINTE

Grafician cu abilitati excelente de design si art direction.

Utilizarea cu usurinta a pachetelor de grafica (Corel, Photoshop, Freehand)
Creativitate si imaginatie
Experienta si talent in proiecte de grafic design. Experienta profesionala minim 3 ani in agentii de publicitate. Portofoliu RELEVANT obligatoriu. Freehand / Adobe Illustrator & Photoshop. Cunostinte solide de prepress si machetare. Persoana organizata. Preferabil absolvent al unei Facultati de Arte Plastice sau de Arhitectura.

BENEFICII OFERITE

Daca indeplinesti conditiile de mai sus si ai un portofoliu care merita aratat, CAUTA-NE!
Salariul si colectivul iti vor place cu siguranta!