Senior Developper .NET

SC MOOD MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un Inginer Software experimentat care va alcatui o echipa noua pentru dezvoltarea si gestionarea unei aplicatii pentru cel mai important client al Mood Media.

CERINTE

Profilul candidatului ideal:

Cerinte Tehnice:

- Familiar cu mediul de dezvoltare.NET;

- Cunoasterea in detaliu a tehnologiilor Microsoft (C#, .Net, SQL Server, IIS...)

- Cunoasterea tehnologiilor Web(XML, XSLT, AJAX...)

Abilitati manageriale:

- Atentie la detalii si adaptabilitate la schimbarea prioritatilor;

- Capaciati de comunicare orala si scrisa in franceza si/sau engleza;

- Capabilitatea de a-si asuma responsabilitatea conducerii si gestionarii unei echipe, fiind in acelasi timp garantul calitatii produsului livrat.

Alte cerinte:

- Studii superioare finalizate, de preferat in domeniul automaticii, ciberneticii, calculatoarelor.

- Experienta : 5-7 ani in domeniu, din care cel putin 2 ca team-leader sau sef de proiect.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, al 13-lea salariu, colectiv tanar, mediu de lucru performant.

- Alte beneficii materiale(tichete de masa, asigurare medicala etc)

MOOD MEDIA a fost creata in anul 1954, o data cu nasterea comertului modern. Societatea s-a impus ca lider incontestabil al Marketingului Sonor in numeroase puncte de vanzare din intreaga Europa.
Astazi, MOOD MEDIA este recunoscuta drept specialistul \"Serviciilor de Marketing de Inalta Tehnologie\"