SENIOR DEVELOPER (PHP)

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

PENTRU A APLICA INTRATI PE SITE-UL COMPANIEI TOP ASSISTANTS SI TRIMITETI CV-UL PE ADRESA DE OFFICE MENTIONAND IN TITLUL MAIL-ULUI POZITIA.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
Profesional:
-PHP 5.3 min 3 ani experienta
-Cunostinte solide OOP, MVC, experienta cu minim un framework (preferabil Yii)
-MySQL min 3 ani experienta, lucrul cu baze de date relationale (innodb)
-Cunostiinte de HTML/CSS/Javascript/AJAX
-Experienta cu SVN
-Constituie un plus cunostinte Java SE, Networking, Amazon AWS

Limbi straine:
-Engleza scris si citit

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.