SENIOR CREDIT CONTROL OFFICER

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza clientii, propune si aproba modificari de plafoane, termene si mod de plata;
- Propune spre notificari departamentului juridic clientii care depasesc scadenta;
- Intocmeste saptamanal prognoza de incasari;
- Intocmeste si implementeaza noi proceduri cu privire la creditarea clientilor;
- Intocmeste rapoarte, situatii, analize specifice activitatii, la solicitarea sefului direct.

CERINTE

- Absolvent studii superioare economice;
- Experienta min. 3 ani, preferabil pe un post similar;
- Foarte bune abilitati de organizare, planificare, coordonare, comunicare;
- Foarte bune cunostinte de utilizare PC ;

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv: bonuri de masa, card servicii medicale, acces la instruire, posibilitati de dezvoltare a carierei, mediu de lucru dinamic si profesionist.

Importanta companie nationala de import si distributie a alimentelor ce necesita temperatura controlata