SENIOR CONTROLLER pentru sediul central din Ploiesti

SC PLUS DISCOUNT ROMANIA SCS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de bugetare-planificare
- Activitate de raportare financiara (contul de profit si pierdere), bilant, calculatia marjei de acoperire
- Rapoarte operative solicitate de management
- Analiza abaterilor

CERINTE

- Studii superioare economice
- Experienta in activitatea de controlling de minim 3 ani
- Bune cunostinte de MS Office / Excel
- Cunostinte SAP - constituie avantaj
- Cunoasterea limbii germane - nivel avansat/ engleza(prezinta avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Sanse de cariera intr-un mediu profesionist,
- Loc de munca sigur si de viitor intr-o companie multinationala de succes,
- O echipa tanara si motivata,
- Pachet salarial motivant.

Suntem o retea de magazine de tip discount ce apartine concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial, avand in Europa nu mai putin de 4.100 de magazine si 40000 de salariati.

Aplica acum pentru pozitia Controller si te poti alatura echipei Micilor Preturi