Senior Contabil

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-operare casa lei si valuta ;
-deconturi lei / valuta ;
-amortizare, reevaluare ;
-rapoarte legate de contabilitate ;
-jurnale de cumparari si vanzari ;
-depunere certificate fiscale ;
-verificarea modului in care sunt alocate cheltuielile pe conturi si centre de profit ;
-intocmirea declaratiilor lunare privind impozitele salariale ;
-verificarea stocurilor ;
-intocmirea lucrarilor de contabilitate financiara pana la nivel de bilant ;

CERINTE

- studii superioare financiar-contabile ;
- minim 2 ani experienta in domeniul financiar-contabil ;
- cunostinte de operare Ms Office;
- cunostinte solide ale legislatiei romane in vigoare;
- meticulozitate si acuratete;
- capacitate de organizare ;
- capacitate de a respecta termene limită ;
- initiativa profesionala si organizatorica.

BENEFICII OFERITE

-Posibilitati de dezvoltare intr-o echipa de profesionisti ;
-Salariu fix ;
-Bonuri de masa.

Clientul nostru este o importanta companie de fashion retail.

B.C.L. GROUP este o firma de servicii resurse umane cu rezultate foarte bune in diverse proiecte pentru numerosi clienti semnificativi in peisajul economic romanesc.