SENIOR CONTABIL

Audit One SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile viitorului angajat:
- revizii contabile
- certificari bilanturi
- verificari situatii elaborate
- raportari financiare internationale (IAS, GAAP)

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba cunostinte temeinice de contabilitate, standarde internationale de contabilitate IAS, IFRS.
Candidatul trebuie sa aiba studii superioare si sa posede certificari - expert contabil.
Candidatul trebuie sa dovedeasca usurinta in folosirea calculatorului si in principal a aplicatiilor de tip office.
Cunoasterea limbii engleze este obligatorie (scris/citit/vorbit) precum si abilitatea de a lucra in echipa si in conditii de stres.
Foarte important!
Candidatul trebuie sa aibe o vechime minima de 5 ani.
Candidatul trebuie sa poata furniza referinte.

Audit One este o companie romaneasca avand ca principal obiect de activitate auditul financiar. Societatea mai persteaza servicii de consultanta fiscala si contabila, evidenta contabila si cursuri de pregatire profesionala.