Senior C++ Developer pentru dezvoltare solutii Salarizare si Personal, Divizia IT & C

UTI Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare aplicatii in tehnologie client-server pentru modulul de salarizare si personal al unei aplicatii de tip ERP
- Implementarea specificatiilor realizata de catre echipa de analiza
- Implicare pe parcursul intregului ciclu de viata al produsului software

CERINTE

- 1 an experienta in proiecte de Salarizare si Personal
- Cunostinte solide privind conceptele object oriented si relational
- Cunostinte foarte bune in limbajul C++
- Cunostinte foarte bune ale librariei MFC
- Cunostinte foarte bune de SQL standard

Constituie un avantaj:
- Cunostinte de legislatie in domeniul Salarizare si Personal
- Experienta de dezvoltare in cadrul unui ERP
- Cunostinte medii despre UML

Studii:
- Superioare de informatica, automatica, electronica sau similare, finalizate sau in curs de finalizare

Limbi straine (nivel): engleza - bine

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, profesionist
- Posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide
- Salariu motivant
- Bonusuri pentru realizari remarcabile

Solutii IT si Comunicatii, Solutii de Securitate, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative