Senior Buyer - Domeniul Cosmeticelor

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea legaturii cu furnizorii interni si externi
- Monitorizarea preturilor pietei
- Stabilirea preturilor si implicarea in campaniile de marketing
- Identificarea furnizorilor noi
- Mentinerea legaturii cu depozitul companiei
- Realizarea diverselor rapoarte

CERINTE

- Experienta minima de 2 ani in domeniul cosmeticelor este obligatorie
- Cunostinte avansate de Excel
- Limba engleza la un nivel cel putin conversational
- Experienta in comertul online constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Bonuri de masa
- Bonusuri in functie de performata
- Mediu de lucru placut

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro