SENIOR BROKER- residential, lands- departaments

EDIL REAL ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatile principale
- stabileste si planifica relatia cu dezvoltatorii din piata
- structureaza documentatia necesara promovarii proiectului
- promoveaza proiectele companiei
- dezvolta baza de clienti ai firmei si participa la administrarea acesteia
- realizeaza rapoarte periodice privind situatia vinzarilor aferente proiectelor sale.

CERINTE

- abilitati de comunicare, negociere
- abilitati de munca in echipa
- experienta in asigurari - constituie avantaj
- orientare spre rezultate, atitudine proactiva
- Carnet de conducere cat B(constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

training de specialitate si suport continuu
- pachet salarial individualizat
- telefon
-posibilitatea unei cariere pe termen lung
-activitate intr-o companie cu traditie de 15 ani pe piata imobiliara
-conditii de lucru moderne
-mediu de lucru profesionist
- autoturism

Companie specializata în tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 13 ani de experienta în domeniu.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovând calitatea, munca în echipa si puterea de a învinge!