SENIOR BROKER- residential, lands- departaments

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabileste si planifica relatia cu dezvoltatorii din piata
- structureaza documentatia necesara promovarii proiectului
- promoveaza proiectele companiei
- dezvolta baza de clienti ai firmei si participa la administrarea acesteia
- realizeaza rapoarte periodice privind situatia vinzarilor aferente proiectelor sale.

CERINTE

- abilitati de comunicare, negociere
- abilitati de munca in echipa
- experienta in asigurari - constituie avantaj
- orientare spre rezultate, atitudine proactiva
- carnet de conducere cat B (constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- training de specialitate si suport continuu
- pachet salarial individualizat
- telefon
- posibilitatea unei cariere pe termen lung
- activitate intr-o companie cu traditie de 16 ani pe piata imobiliara
- conditii de lucru moderne
- mediu de lucru profesionist

Suntem, asa cum ar spune-o multi, o companie care respecta “calitatea”, o organizatie condusa de Pasiunea pentru Excelenta, iar munca alaturi de echipa noastra reprezinta o provocare permanenta. Experienta ne asigura ca putem merge mai departe promovând calitatea. Încurajam initiativa si puterea de a învinge.
Iar cel mai important lucru este cautarea continua a PASIUNII personale, un ingredient cheie pentru a umple golul dintre vise si succes.