SENIOR BROKER

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam SENIOR BROKER pentru clientul nostru - companie internationala din domeniul imobilar.

Responsabilitati principale:
- Identificarea si contactarea potentialilor clienti care doresc sa inchirieze spatii comerciale, industriale. Intelegerea nevoilor si a posibilitatilor acestora si incheierea unor contracte de comision
- Crearea si pastrarea unor relatii bune cu clientii, consultarea si informarea acestora periodic referitor la conditiile pietei, la oportunitatile existente sau viitoare
- Cunoasterea pietei de inchirieri spatii comerciale si industriale - preturi, proiecte noi, legislatie, competitie
- Crearea, updatarea anunturilor legate de ofertele de inchiriere si obtinerea validarii din partea Managerului de Marketing
- Introducerea, sistematizarea, analiza si arhivarea datelor colectate in sistemul AVIS
- Intocmirea raportului de activitate lunar si trimiterea lui catre managerul de departament

CERINTE

- Experienta in vanzari - minim 2 ani;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Capacitate de organizare si planificare;
- Persoana dinamica, atitudine proactiva;
- Tinuta business;
- Limba engleza nivel mediu - avansat;
- carnet de conducere categoria B;
- dorinta de lucru intr-o atmosfera competitiva.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, incluzand masina si telefon;
- Programe de training si dezvoltare;
- Lucrul intr-un mediu profesional.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.