Senior Broker

Bluehouse Immobiliare SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brokeraj si consultanta financiara in domeniul investitiilor.
-prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti
-largirea si gestionarea portofoliului de clienti
-prezentarea, negocierea si incheierea contractelor
-expertiza si formare profesionala in domeniul managementului financiar
-formarea, coordonarea si motivarea propriei echipe
-monitorizarea indicatorilor de performanta pentru membrii echipei;
-raspunde de atingerea obiectivului lunar in conditiile respectarii politicii comerciale ale firmei;

CERINTE

-studii superioare de preferat economice, marketing
-cunoasterea pietei financiare si de investitii
- capacitate de analiza si viziune globala;
- abilitati manageriale, de formare, coordonare si control a propriei echipe.
-capacitate de organizare
-spirit de intreprinzator, dinamic
-spirit de initiativa
-foarte bune abilitati de relationare si comunicare si negociere
-disponibilitate pentru munca de teren
-disponibilitate pentru a lucra cu target
-seriozitate, perseverenta

BENEFICII OFERITE

-calatorii: excursii si training-uri nationale si internationale
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere la nivel international in domeniul investitiilor

Hotel invesments- departament in cadrul Bluehouse imobiliare, firma multinationala prezenta de peste 25 de ani in piata investitiilor.