Senior Broker

Monterra Properties

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Compania Monterra Properties intentioneaza sa isi extinda activitatea, in cadrul unei strategii de dezvoltare a segmentelor “Vanzari apartamente/ Inchirieri birouri”..

Aplicantul potential va avea urmatoarele abilitati innascute sau dobandite:

- Capacitate de adaptare psihica la conditiile actuale ale pietei
- Prezenta de spirit, creativitate in relatia cu clientii
- Capacitatea de a asimila procedurile/fisa postului in perfect acord cu specificul postului !
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Spirit de echipa ;
- Prezenta de business;
- Cunostinte PC, limba engleza, eventual carnet conducere cat. B;
- Principii morale sanatoase, dobandite in primii 18 ani de viata si consolidate ulterior

CERINTE

Responsabilitati/sarcini :

- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date ( cu generare automata pe www.monterra.ro);
- Consultanta imobiliara acordata clientilor firmei;
- Participarea cu informatii relevante la analize de piata periodice;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Realizarea targetului de vanzari.

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
- salariu fix 200 Euro net + comision + carte de munca ( in functie de target )
- autoturism Opel Corsa in timpul serviciului (conditionat de performantele financiare atinse);
- training de specialitate si suport profesional continuu;
- posibilitatea unei cariere pe termen lung;
- conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist ( birouri moderne + calculator + logistica aferenta );
- telefon mobil cu minute incluse;
- bonusuri ... direct proportionale cu performantele atinse in cadrul companiei noastre.

Monterra Properties este o companie imobiliara specializata pe servicii imobiliare si conexe, vanzari terenuri in Bucuresti-Ilfov-Dambovita, inchirieri birouri, case-vile, vanzari apartamente.
Incepand cu luna ianuarie 2009, compania noastra ofera inclusiv servicii de design interior, inclusiv de conceptie si realizare a unor lucrari artistice - picturi murale, mozaic, sgrafitto etc.
In viitorul imediat, activitatea companiei se va extinde la domenii adiacente sectorului imobiliar, urmand cerintele din ce in ce mai complexe ale clientilor potentiali.