SENIOR BROKER

EDIL REAL ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabileste si planifica relatia cu dezvoltatorii/proprietarii de constructii din piata;
Dezvolta si administreaza baza de date cu clienti;
Vizioneaza si prezinta proprietatile imobiliare;
Pregateste si negociaza contractele;
Promoveaza imaginea si ofertele firmei;
Studiaza piata imobiliara in vederea identificarii de noi oportunitati.

CERINTE

Experienta relevanta pe o pozitie similara (minim 1 an);
Abilitati de comunicare si negociere;
Abilitati de munca in echipa;
Orientare spre rezultate, atitudine proactiva;
Carnet de conducere cat B(constituie un avantaj).

BENEFICII OFERITE

Training de specialitate si suport permanent;
Pachet salarial individualizat;
Telefon;
Posibilitatea unei cariere pe termen lung;
Activitate intr-o companie cu traditie de 16 ani pe piata imobiliara;
Conditii de lucru moderne;
Mediu de lucru profesionist.

Suntem, asa cum ar spune-o multi, o companie care respecta calitatea, o organizatie condusa de Pasiunea pentru Excelenta, iar munca alaturi de echipa noastra reprezinta o provocare permanenta. Experienta ne asigura ca putem merge mai departe promovând calitatea. Încurajam initiativa si puterea de a învinge.
Iar cel mai important lucru este cautarea continua a PASIUNII personale, un ingredient cheie pentru a umple golul dintre vise si succes.