SENIOR BROKER

CASA NIK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei imobiliare;
- Contactarea clientilor;
- Introducerea clientilor in baza de date;
- Promovarea ofertelor pe site;
- Prezentarea de oferte pentru clienti;
- Asistarea si urmarirea procesului de vanzare;
- Pastrarea unei bune relatii cu clientii, dupa finalizarea tranzactiei.

CERINTE

Daca esti o persoana cu abilitati deosebite de comunicare si cu putere de convingere, dinamica, serioasa, fidela, responsabila si punctuala, deschisa la colaborare cu colegii (spirit de echipa);
Daca ai:
- cunostinte de tehnici de vanzare si negociere,
- cunostinte PC,
- cunostinte de limba engleza la nivel de conversatie

Si iti place sa evoluezi si sa faci parte din echipa de profesionisti, atunci esti bine venit printre noi pentru ca ai ales compania compatibila cu tine.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a avansa intr-o cariera de succes;
- Sediu si birouri ultracentral si aparatura moderna;
- Telefon de serviciu cu minute incluse
- Masina de serviciu;
- Posibilitatea de a lucra cu investitori straini si dezvoltatori imobiliari;
- Training de specialitate;
- Salariu motivant + bonuri de masa + multiple beneficii.

CASA NIK este o societate comerciala infiintata de specialisti in domeniul imobiliar si financiar din Romania si Estonia.
Face parte din grupul international NOVA HAUS si are scopul de a oferi servicii de cea mai inalta clasa, impreuna cu o gama cat mai larga si completa de servicii in domeniul imobiliar.